Nejnovější   /   Nejlevnější   /   Nejdražší

Skleník

Skleník byl vždy základním kamenem úspěchu každého zahrádkáře, který to s pěstováním myslí opravdu vážně. Tradiční skleněný skleník je dnes postupně vytlačován jeho levnější, a s ohledem na stavbu, i praktičtější variantou, v podobě skleníku polykarbonátového.

 

Ten se skládá z odolné hliníkové, nebo pozinkované konstrukce, která je opatřena polykarbonátovými deskami, ty mají výborné termo-izolační vlastnosti. Celá instalace takového skleníku je opravdu snadná, takže si s ní poradí každý kutil.

 

Pokud však s pěstováním ve skleníku budete teprve začínat, může být pro vás vhodnější pořízení fóliovníku. Ten dokáže rostlinkám zajistit také optimální prostředí pro růst, avšak za nižší cenu. Nezapomeňte pořídit i skleníkové příslušenství, jako je lopatka, motyčka, stolek pro výsadbu, ale třeba i rohová polička, díky které si budete moci prakticky uložit například květináče.

   
V článku Skleník versus fóliovník, který najdete na našem blogu, jsme je pro vás srovnaly, aby bylo rozhodování při pořizování ještě snadnější.

Skleník na květiny na podstavci

Skleník na květiny na podstavci

Skleník na květiny na podstavci s kovovou konstrukcí. Díky podstavci máte květiny v ideální výšce pro

8462 Kč
Skladem
Noble Isle Vonná svíčka The Greenhouse (Fine Fragrance Candle) 200 g

Noble Isle Vonná svíčka The Greenhouse (Fine Fragrance

Svíčka The Greenhouse s hřejivou botanickou vůní připomínající anglický skleník uprostřed léta, v níž se snoubí

999 Kč
Zjistit dostupnost
1