Krampus

Krampus

Dovolená, Volný čas

Perfektní kostým, který vám umožní vstoupit do světa oslav Krampus jako zkušený a připravený návštěvník, vybírejte s náležitým časovým předstihem. Nezapomeňte na informace o tomto exkluzivním festivalu, protože s „Krampusem“ budete mít potom jiný pohled na čerty…

Číst více
Halloween kostým na party

Halloween kostým na party

Nezařazené

Halloween kostýmy a další šílenosti!

Pozor! Máme pro vás skvělou zprávu! Nechte se unést duchem Halloween s naším úžasným Halloween kostýmem! Čelenka s lebkou, radostí Halloweenu, duchem, vlkodlakem, Smrtí Halloween, Chucky kloboukem a mnohem více – máme vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou oslavu!

Založili jsme tento obchod s ohledem na vás, teenageři! Uvědomujeme si, že kvalitní halloweenské kostýmy bývají často příliš drahé. Chápeme vás, když říkáte, že obtížné je najít jedinečné kostýmy v konkrétním stylu, jako je goth nebo retro. Proto jsme tu my, abychom to změnili!

Číst více
Jak efektivně uspořádat a mít dřevo vždy po ruce?Ohniště a koše na dřevo

Jak efektivně uspořádat a mít dřevo vždy po ruce?Ohniště a koše na dřevo

Grilování, Zahrada

V tomto článku bychom se zaměřili na problém, který mají milovníci venkovního posezení – potřebu mít dřevo vždy po ruce. Vysvětlili bychom, jakým způsobem stojan na dřevo dokáže uspořádat jejich zásoby dřeva a zaručit jim, že jej budou mít vždy po ruce. Zároveň bychom zdůraznili výhodu prodejce, který nabízí rychlé doručení zboží.

Číst více
Zavlažování zahrady aneb krásná zeleň i v těch největších vedrech

Zavlažování zahrady aneb krásná zeleň i v těch největších vedrech

Na zahradu, balkon, či terasu, Pomocníci na zahradě i v domácnosti, Pořizujeme, Práce na zahradě, Zahrada, Zahradní hadice, Zavlažování

Letní horka jsou vyčerpávající nejen pro nás lidi, ale samozřejmě i pro rostlinky, které pěstujeme na našich balkonech, dvorech i zahradách. Každý správný zahradník, včetně těch začínajících, moc dobře ví, že bez dostatečného přísunu vody, odpovídajícímu potřebám konkrétní rostliny, to prostě nejde. Tradičním pomocníkem v tomto boji je nám jistě konev, ze zalévání se sice stane taková malá posilovna, ale funguje to. Pokud ale chceme při zavlažování našich výpěstků ušetřit nejen síly, o čase nemluvě, existuje dnes i řada dalších pomocníků, méně, či více nás šetřících.

Číst více
Zahradní sprcha – rychlé a praktické osvěžení

Zahradní sprcha – rychlé a praktické osvěžení

Bazén, Na zahradu, balkon, či terasu, Pořizujeme, Solární ohřev, Solární sprcha, Zahrada, Zahradní sprcha

Všichni v létě toužíme po nějakém tom osvěžení, zejména když udeří ty nejvyšší teploty, to bez zchlazení téměř nejde. Skočit do sprchy vždy pomůže, i když někdy jen na chvíli. Ale co takhle mít sprchu přímo na zahradě a nemuset tak za osvěžením domů? Pokud se pro pořízení zahradní sprchy rozhodneme, věřte, že se brzy stane nepostradatelnou součástí vaší zahrady.

Číst více
Jak rychle a efektivně vytvořit stín na naší zahradě, balkónu, či terase

Jak rychle a efektivně vytvořit stín na naší zahradě, balkónu, či terase

Altán, Domov, Na zahradu, balkon, či terasu, Odpočinek na čerstvém vzduchu, Párty stan, Pořizujeme, Slunečník, Stínící plachta, Zahrada

Léto je v plném proudu, vysoké teploty nás lákají k nejrůznějším letním radovánkám. Zaplavat si v bazénu a pořádně se osvěžit, zalenošit si na zahradním lehátku, třeba s knížkou v ruce, užít si pořádné grilování s partou přítel či rodinou. I když jsme se jistě na sluníčko těšili a na jaře již vyhlíželi jeho hřejivější paprsky, všeho moc škodí, a proto ani pobyt na sluníčku není radno přehánět.

Opalovací krém by měl být samozřejmostí, ale každý jistě uvítáme i nějaký ten občasný stín. Ti šťastnější z nás mají na svých zahradách vhodně rostlé stromy, které jsou vždy vítaným útočištěm, kam se mohou uchýlit v té největší výhni. Pokud ale strom, či dokonce zahradu nemáme, musíme stinné místo řešit jinak. Možností je celá řada, ale pokud nechceme pořizovat nějaký stálý a finančně náročný přístřešek, jehož budování je i časově náročnější, možnosti se zužují. Není však třeba klesat na mysli, i v tomto případě pořád můžeme vybírat z řady řešení. V tomto článku vám tedy dáme pár typů na to, jak stín vytvořit rychle, za rozumné peníze, prakticky kdekoliv a kdykoliv. Jejich společnou výhodou je totiž jejich snadná přemístitelnost.

Číst více
Péče o grily a jejich údržba

Péče o grily a jejich údržba

Domov, Elektrický gril, Gril, Gril na dřevěné uhlí, Grilování, Na zahradu, balkon, či terasu, Plynový gril

Výborné dobroty, skvělá společnost i příjemné trávení času na čerstvém vzduchu v sobě snoubí grilování. Mnoho z nás si tuto velmi populární přípravu jídla dopřává, zejména během letních měsíců. Libé vůně i chutě a příjemná společnost, jsou však pouze jednou stranou této činnosti. Ať chceme nebo ne, musíme se popasovat i s tou méně oblíbenou částí grilování, kterou je právě čistění grilu.

Číst více
Co si nezapomenout pořídit k novému grilu

Co si nezapomenout pořídit k novému grilu

Elektrický gril, Gril, Gril na dřevěné uhlí, Grilování, Na zahradu, balkon, či terasu, Odpočinek na čerstvém vzduchu, Plynový gril, Pořizujeme

Léto je tu a s ním i stále oblíbenější grilování. Příprava vynikajících dobrot na čerstvém vzduchu, v obklopení rodiny, či přátel, co si přát více. Vůně grilovaného masa a zeleniny ve spojení s příjemnými teplými večery, prostě paráda.

Číst více
Elektrický gril aneb grilujeme, ať prší, sněží, či padají kroupy

Elektrický gril aneb grilujeme, ať prší, sněží, či padají kroupy

Domov, Elektrický gril, Gril, Grilování, Kuchyně, Kuchyňské vybavení, Na zahradu, balkon, či terasu, Pořizujeme

Grilování je oblíbené v mnoha českých rodinách, jeho sezónou je však hlavně léto, a tedy teplé večery a pěkné počasí. Co dělat, když se dobře ugrilovaného steaku, či hermelínu, nechceme vzdát ani když  venku panuje nevlídné počasí, které provází podzim i zimu?

Skvělým řešením této zapeklité situace je pořízení elektrického grilu. Nejen, že budeme moci grilovat i v teple domova, kdy venku vládnou závěje a třeskuté mrazy, skvěle nám poslouží i v letních měsících, pokud naše obydlí zrovna neoplývá rozlehlým prostorem v podobě zahrady, či alespoň terasy. Grilovat totiž můžeme díky elektrickému grilu i na balkóně bytu, protože nehrozí žádné nechtěné vykuřování sousedů.

Číst více
Plynový gril aneb rychlost a pohodlí na prvním místě

Plynový gril aneb rychlost a pohodlí na prvním místě

Domov, Gril, Grilování, Na zahradu, balkon, či terasu, Nezařazené, Plynový gril, Pořizujeme, Zahrada

Grilování si získává stále více příznivců. Není se, ale čemu divit, řadě dobrot, mezi které patří nejen tradiční maso a párky, ale i různá zelenina a sýry, jen málo kdo z nás odolá. Už jen z té lákavé vůně se sbíhají sliny. Gril je proto součástí řady zahrad, teras i balkonů.

Pokud kouzlu grilování propadneme, a gril se tak stane frekventovaně využívaným spotřebičem, řada z nás se pravděpodobně rozhodne přejít z grilu na dřevěné uhlí na gril plynový. Ten sice má jisté nevýhody, ale lze říci, že je dalece překonají jeho značné výhody.

Číst více